Hlavní partneři:


                    

 

 

                    

 

                             

 

Ostatní partneři:


          

 

Zápis ze zasedání DK ze dne 23.5. 2024

4x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč  § 47/4

Mlejnek Vojtěch                96090540            Jičíněves
Žovinec Ivan                     02031462            Dětenice
Soukup Pavel                    95011192            Žlunice


Vyloučení po 2 žlutých kartách a následné červené kartě, peněžitá pokuta 1000.-Kč  § 46/2

Fejfar Milan                      84101595            Lužany

Vyloučení ČK – zákaz závodní činnosti do vyřešení případu § 23

Rejha Jakub                       85070990            Milíčeves

 

Sokol Nemyčeves zajistí lékařskou zprávu z ošetření zraněného hráče – Švec Miroslav 96071286, termín předání DK 28.5.2024

 

 

Příští zasedání DK se koná ve středu 29.5.2024 od 9.00 hodin.

Příští zasedání DK se koná ve středu 29.5.2024 od 9.00 hodin.Zápis ze zasedání DK ze dne 23.5. 2024
4x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč § 47/4
Mlejnek Vojtěch 96090540 Jičíněves
Žovinec Ivan 02031462 Dětenice
Soukup Pavel 95011192 Žlunice
Vyloučení po 2 žlutých kartách a následné červené kartě, peněžitá pokuta 1000.-Kč § 46/2
Fejfar Milan 84101595 Lužany
Vyloučení ČK – zákaz závodní činnosti do vyřešení případu § 23
Rejha Jakub 85070990 Milíčeves
Sokol Nemyčeves zajistí lékařskou zprávu z ošetření zraněného hráče – Švec Miroslav 96071286,
termín předání DK 28.5.2024
Příští zasedání DK se koná ve středu 29.5.2024 od 9.00 hodin.
 
Výsledky a podrobnosti z víkendu 18.-19.5. 2024
Výsledky a podrobnosti najdete zde
 
Delegace rozhodčích na víkendová utkání 18.-19.5. 2024
Delegaci najdete zde
 
Zápis ze zasedání STK ze dne 16.5. 2024
Zápis můžete otevřít zde
 
Zápis ze zasedání DK ze dne 16.5. 2024

4x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč  § 47/4

Pravda Jan                       93092277            Jičíněves
Hlavatý Radek                  85121653            Libáň
Scháňko Tomáš                 91110291           Železnice B
Kupka Jan                        81070743            Miletín B


ČK udělená v průběhu utkání
5 SUN + Peněžitá pokuta 3000,-Kč § 23 § 45/2

Gavlák Lukáš                     89100708            Dětenice

 

2 SU zákaz výkonu všech funkcí + Peněžitá pokuta 1500,-Kč § 24/1 § 45/1

Antoš Jiří (trenér)             72090949            Dětenice


 

Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 23.5.2024 od 10.00 hodin.


Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 23.5.2024 od 10.00 hodin.Zápis ze zasedání DK ze dne 16.5. 2024
4x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč § 47/4
Pravda Jan 93092277 Jičíněves
Hlavatý Radek 85121653 Libáň
Scháňko Tomáš 91110291 Železnice B
Kupka Jan 81070743 Miletín B
ČK udělená v průběhu utkání
5 SUN + Peněžitá pokuta 3000,-Kč § 23 § 45/2
Gavlák Lukáš 89100708 Dětenice
2 SU zákaz výkonu všech funkcí + Peněžitá pokuta 1500,-Kč § 24/1 § 45/1
Antoš Jiří (trenér) 72090949 Dětenice
Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 23.5.2024 od 10.00 hodin.
 
Výsledky a podrobnosti z víkendu 11.-12.5. 2023
Výsledky a podrobnosti najdete zde
 
Zápis ze zasedání KRD ze dne 5.5. 2024
Zápis si můžete otevřít zde
 
Zápis ze zasedání DK ze dne 10.5. 2024

4x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč  § 47/4

Brožíček Jan                    87060089            Nemyčeves
Borůvka Tomáš                02011492            Jičíněves
Habel Martin                    97111011            Kopidlno B
Malý David                      85072088            Železnice B
Drahoňovský Ondřej         94040541            Železnice B
Hyršal Filip                      05051492            Milíčeves
Benda Miroslav                84030251            Češov
Nosek Luboš                    86080023            Miletín B

 

2x žlutá karta - ČK, peněžitá pokuta 1 000.-Kč  § 46/2

 

Nosek Luboš                   86080023           Miletín B


Vyloučení - 2 SUN  § 48/1

Halász Michal                   03110003            Nemyčeves
Pižl Tomáš                         86111623            Žlunice

Vyloučení – 2 SUN  § 43/1

Kulhánek Bohdan            02020903            Jičíněves

Žádost o prominutí zbytku trestu – zamítnuto § 41

Jaroš Zdeněk                     83111586            Lužany


Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 16.5.2024 od 10 hodin.

 

Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 16.5.2024 od 10 hodin.Zápis ze zasedání DK ze dne 10. 5. 2024
4x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč § 47/4
Brožíček Jan 87060089 Nemyčeves
Borůvka Tomáš 02011492 Jičíněves
Habel Martin 97111011 Kopidlno B
Malý David 85072088 Železnice B
Drahoňovský Ondřej 94040541 Železnice B
Hyršal Filip 05051492 Milíčeves
Benda Miroslav 84030251 Češov
c
Nosek Luboš 86080023 Miletín B
Vyloučení - 2 SUN § 48/1
Halász Michal 03110003 Nemyčeves
Pižl Tomáš 86111623 Žlunice
Vyloučení – 2 SUN § 43/1
Kulhánek Bohdan 02020903 Jičíněves
Žádost o prominutí zbytku trestu – zamítnuto § 41
Jaroš Zdeněk 83111586 Lužany
Příští zasedání DK se koná ve čtvrtek 16.5.2024 od 14x žlutá karta - peněžitá pokuta 500.-Kč § 47/4Brožíček Jan 87060089 NemyčevesBorůvka Tomáš 02011492 JičíněvesHabel Martin 97111011 Kopidlno BMalý David 85072088 Železnice BDrahoňovský Ondřej 94040541 Železnice BHyršal Filip 05051492 MilíčevesBenda Miroslav 84030251 ČešovcNosek Luboš 86080023 Miletín BVyloučení - 2 SUN § 48/1Halász Michal 03110003 NemyčevesPižl Tomáš 86111623 ŽluniceVyloučení – 2 SUN § 43/1Kulhánek Bohdan 02020903 JičíněvesŽádost o prominutí zbytku trestu – zamítnuto § 41Jaroš Zdeněk 83111586 LužanyPříští zasedání DK se koná ve čtvrtek 16.5.2024 od 10 hodin.
 
Zpráva ze zasedání STK ze dne 9.5. 2024
Zprávu můžete otevřít zde
 
Delegace rozhodčích 8.-12.5. 2024
Delegaci rozhodčích najdete zde
 
Zápis z řádného jednání VV ze dne 15.4. 2024
Zápis z jednání můžete otevřít zde
 
Výsledky a podrobnosti z víkendu 4.-5.5. 2024
Výsledky a podrobnosti najdete zde
 
Zpráva ze zasedání STK ze dne 2.5. 2024
Zprávu ze zasedání můžete otevřít zde
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »