Reklama

 


                           

 

Zápis z jednání komisí ze dne 17. 6. 2019
zde otevřít
 
Výsledky a podrobnosti z posledního víkendu sezóny
celý článek
 
Okresní přebor mužů

Celkovým vítězem se stali hráči sdruženého mužstva Jičín B / Valdice.

Druhé místo obsadila Stará Paka a třetí skončili hráči Lázně Bělohrad B

Jičín B/Valdice                                           Stará Paka                                            L. Bělohrad B                                                                                    

    

 
Okresní přebor dorostu

Momentálně to byl poslední ročník soutěže dorostu, který proběhl.

Jsme jeden z mála okresů, kde se dorost hrál až doposud.

Celkovým vítězem se suverénně stali hráči Chomutic, druhé místo obsadilo sdružené mužstvo Jilemnice / Roztoky a třetí místo pro sebe získali hráči sdruženého mužstva Kopidlno / Jičíněves.

                     Chomutice                                            Kopidlno

 

 
Vítězem III. třídy mužů jsou Chomutice

Vítězem III. třídy mužů a postupujícím zpět do OPM jsou hráči Chomutic.

Na druhém místě skončili hráči Sobotky B a třetí místo obsadil Češov

Chomutice                                             Češov

 

 
Svoji sezónu zakončily i předpřípravky

Ve čtvrtek 13.6. se v nádherném areálu v Lázních Bělohrad naposledy v končícím soutěžmím ročníku sešly také mužstva předpřípravek, tzv. školiček.

Celkem bylo 7 mužstev a v kontextu nádherného počasí, diváckého zájmu a skvělých výkonů hráčů, se jednalo o zdařilý již třetí jarní turnaj.

První turnaj se uskutečnil v Jičíněvsi a druhý v Robousích.

Velké díky patří všem pořadatelům turnajů, trenérům, hráčům a samozřejmě i divákům.

 
Okresní přebor žáků

Celkovým vítězem se stali hráči Libáně, stříbrné medaile vybojovali hráči Kopidlna a bronz má Železnice.

Do finálové skupiny se dostali a celkové čtvrté místo obsadili hráči Košťálov-Libštát.

                        Libáň                                                   Kopidlno                                              Železnice 

  

 
Zápis z jednání komisí ze dne 13. 6.

zde otevřít

 
Turnaj v malé kopané Údrnice

Turnaj v malé kopané - 5+1, startovné 600 Kč, pitný režim pro hráče, rozlosování dva dny před turnajem,

info na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na 605166531.

plakát

 
Finálový turnaj mladších přípravek

V neděli se v Lázních Bělohrad uskutečnil závěrečný turnaj mladších přípravek.

Suverénním vítězem bez ztráty bodu se stali hráči Milíčevse, stříbrnou pozicili obsadila Jičíněves B a bronz Hořice B.

výsledky zde

                     Milíčeves                                               Jičíněves B                                            Hořice B

   

 
Výsledky a podrobnosti z předposledního víkendu 8. - 9.6.
celý článek
 
Finálový turnaj starších přípravek

V sobotu se v Železnici uskutečnil závěrečný turnaj starších přípravek.

Turnaj suverénním způsobem ovládli hráči Chomutic, stříbro braly Lužany a bronz putuje do Robous

výsledky zde

                       Chomutice                                               Lužany                                                 Robousy  

  

 
Zpráva ze zasedání komisí ze dne 6. 6.
zde otevřít
 
Obsazení R 15. - 16. 6.
zde otevřít
Aktualizováno Sobota, 15 Červen 2019 09:42
 
Finálové turnaje přípravek

O víkendu 8. - 9. 6. se odehrají závěrečné turnaje starších a mladších přípravek.

Pořadatelem turnaje starších přípravek bude v sobotu 8.6. Železnice.

Pořadatelem turnaje mladších přípravek bude v neděli 9.6. Lázně Bělohrad.

Rozlosování jednotlivých turnajů si můžete stáhnout dle odkazů:

starší přípravka                     mladší přípravka

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »